Platby

U nás můžeš platit kartou online, bitcoinem, bankovním převodem, nebo přes rychlé platební příkazy vybraných bank. 

 

Platební karta
Pro platbu kartou tě přesměrujeme na zabezpečenou a prověřenou platební bránu společnosti GoPay. Po úspěšném dokončení platby se ti ihned zobrazí potvrzení o provedené platbě.

 

GoPay peněženka (okamžitá platba)
Díky platebnímu systému GoPay zaplatíš jednoduše, rychle a bezpečně. Tvoje platba bude na náš účet připsána během pár minut.


Online bankovní převod
Pro online platbu přes své internetové bankovnictví vyber pole s logem banky, u které máš svůj účet. Po dokončení objednávky budeš přesměrován na stránky internetového bankovnictví, kde provedeš platbu tak, jak jsi zvyklý.   

Bitcoin
Rychlá platba kryptoměnou tě přesměruje na bezpečnou platební bránu k zaplacení. V případě vrácení zboží bude kupní cena vrácena v českých korunách ve výši uvedené na faktuře. Vrátit kupní cenu v kryptoměně bohužel není možné.  

Bankovní převodem předem
Převod mezi českými bankami trvá většinou 1 pracovní den, přesto doporučujeme platbu provést ihned po dokončení objednávky, abychom s ní mohli počítat. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíš e-mailem po dokončení objednávky.

  • Při platbě převodem předem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet).
  • Daňový doklad obdržíš až po připsání platby na náš účet, a to na svůj e-mail.
Pro váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Dalším procházením happymining.cz vyjadřujete souhlas s jejich používáním a, že jste se seznámili s obchodními podmínkami a spůsobem jak zpracováváme osobní údaje.